کتاب ملت عشق

کتاب ملت عشق

دسته بندی: - -

قیمت: 9,000 تومان

تعداد نمایش: 255 نمایش

حجم فایل: 2.41M

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 2 ژانویه 2019

به روز رسانی در: 4 ژانویه 2019

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

رمان ملت عشق الیف شافاک ( The Forty Rules of Love: A Novel of Rumi) (به ترکی استانبولی: Aşk) در سال ۲۰۱۰ توسط نویسنده مشهور ترک الیف شافاک منتشر شده و تا به حال تنها در ترکیه بیش از ۵۰۰ بار تجدید چاپ شده است و توانست پس از مدت کوتاهی به پرفروش ترین رمان ترکیه تبدیل شود . این کتاب پس از مدتی که وارد ایران شد به عنوان پرفروش ترین رمان ایران تبدیل شد و همچنان به عنوان پرفروش ترین رمان در ایران تلقی می شود.
الیف شافاک (الیف شفق) (به ترکی استانبولی: Elif Şafak) در ۲۵ اکتبر ۱۹۷۱ در فرانسه به دیده به جهان گشود ولی وی ترک‌تبار است. الیف شافاک از دانشگاه اورتا دو غوی آنکارا لیسانس روابط بین‌الملل و فوق لیسانس مطالعات زنان و دکتری علوم سیاسی گرفت.
اطلاعات فایل:
عنوان:ملت عشق
نویسنده:الیف شافاک
زبان:فارسی
تعدادصفحات: ۵۰۰
مقدمه:

اگر سنگی داخل رودی بیافتد، تأثیر زیادی بر رود نمیگذارد .آب آرام به کنار میرود و موج خیلی کوچکی در سطح آب ایجاد میشود و یکصدای نامفهوم به گوش میرسد، همین. صدای آن سنگ در میان صدای سرازیر شدن آب گم میشود و به گوش نمیرسد. اما اگر همین سنگ داخل یک برکه بیفتد اثرش ماندگارتر خواهد بود و وجود آن سنگ بیشتر به چشم میآید. سنگ، آب برکه را تکان میدهد و از جایی که با آب برخورد کرده است یک حلقه به وجود میآورد. آن حلقه مثل غنچه باز میشود و گل میدهد و آن گل باز و بازتر میشود .در یک چشم بر هم زدن، یک سنگ کوچک چهکارها که نمیکند! در تمام سطح آب پخش میشود و تمام سطح برکه را گرفتار خود میکند. از درون هر حلقه، حلقه دیگری متولد میشود تا اینکه آخرین حلقه به لبه برکه برخورد میکند و…

در مورد این اثر نظر دهید